Wężyk spustowy Phottix TR-90 C6

Jeśli szukacie taniego odpowiednika popularnych przewodów zdalnego sterowania, to powinniście zaopatrzyć się właśnie w ten model. Phottix TR-90 C6 jest kompatybilny z wieloma aparatami fotograficznymi, m.in. z Canonem EOS 400D czy Samsungami z serii GX.

Jakie są możliwości tego produktu? Został on zaopatrzony w samowyzwalacz, interwały czasowe, nastawy czasów ekspozycji, funkcję Bulb oraz możecie zaprogramować pożądaną przez Was ilość wyzwoleń migawki. Wszystkie te funkcje mają szeroki rozstaw czasowy, bo aż do 100 godzin, a maksymalna ilość ujęć po jednokrotnym wyzwoleniu migawki to aż 399. Przycisk spustu migawki, tak jak zostaliśmy do tego przyzwyczajeni, działa dwustopniowo – najpierw ustawiamy ostrość, a następnie wykonujemy zdjęcie.

Od siebie mogę dodać, że produkt ten sprawdza się doskonale na różnej maści wycieczkach czy wypadach w góry. Jest on bardzo poręczny, a także wytrzymały, więc nie rozwali nam się podczas chwili nieostrożności 🙂 Cena również jest przyjemna, dostaniemy go za niecałe 100 złotych.

Leave a Reply