Statyw Goldphoto YH324C

Statyw Goldphoto YH324C

Chyba mam słabość do statywów, bo to już kolejny model, który opisuję 🙂 Pamiętam, jak kiedyś potrzebowałem naprawdę wysokiego oraz solidnego statywu. Przeczesywałem internet w poszukiwaniu odpowiedniego modelu, aż wreszcie poprosiłem o pomoc kolegę po fachu. Zaproponował mi on statyw Goldphoto YH324C. Z początku sceptycznie podchodziłem do decyzji o zakupie tego modelu, jednak w końcu go zamówiłem i wiecie co? Nie żałuję.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to jego profesjonalny wygląd. Jest naprawdę ładny i wygląda na solidnie wykonany. Taki też jest w rzeczywistości – mam go od kilku lat, a jego stan jest niewiele gorszy niż w momencie zakupu. Posiada wyjmowaną kolumnę centralną, którą możemy zamocować w pozycji odwrotnej. Głowica posiada śruby do jej mocowania, dzięki czemu możemy zamontować ją po spodniej części kolumny, bez konieczności ojej obracania.

Na koniec trochę parametrów technicznych. Wysokość z podniesioną kolumną to aż 185 cm, bez niej 138 cm. Minimalnie może znajdować się 11 cm nad ziemią, co jest świetnym wynikiem. Po złożeniu ma 63 cm. Waży niecałe 2,5 kg, więc nie jest to ciężki model. Mogę go z całego serca polecić wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości w niskiej cenie, bo kosztuje on niecałe 300 złotych.

Leave a Reply